Monitoring Wizyjny

Zajmujemy się instalacją projektowaniem i modernizacją systemów monitoringu wizyjnego CCTV
w wersji analogowej HD oraz Cyfrowej IP HD/ 4K.

Dzisiejsza technologia zapewnia nam coraz bardziej nowoczesne i satysfakcjonujące rozwiązania w zakresie ochrony, dzięki czemu możemy cieszyć się pełnym poczuciem bezpieczeństwa przez cały czas.

Dzięki instalacjom alarmowym mamy pewność, że nikt niepożądany nie dostanie się do naszego domu, a instalacja i montaż kamer pozwala nam na obserwowanie monitorowanego obiektu nawet wtedy, gdy znajdujemy się daleko od niego. Tego rodzaju kontrola znakomicie wpływa na nasz komfort psychiczny, nie musimy martwić się o to, że ktoś włamie się do naszego domu czy dokona aktów wandalizmu. Dlatego instalacja alarmowa czy montaż kamer są doskonałym rozwiązaniem, z którym nie warto zwlekać. Im szybciej się na nie zdecydujemy, tym wcześniej nasz dom będzie bezpieczny. Kamery monitoringu w obecnych czasach są coraz częściej stosowane przez osoby prywatne, firmy , osiedla czy instytucje, oprócz samego zabezpieczenia obszaru, jaki rejestrują kamery to również doskonały element prewencyjny. Pozwala także zdalnie sprawdzać co dzieje się w domu czy poza nim.


SYSTEM CCTV

W skład systemu CCTV wchodzą:

 • Kamery przemysłowe i obiektywy
 • Rejestratory
 • Monitory i przewody wideo
 • Zasilacze i przewody zasilające
 • Przewody lub zestawy bezprzewodowe do transmisji sygnału audio / wideo
 • Obudowy, uchwyty i inne akcesoria • MONITORING HD-CVI, HD-TVI, AHD

  Przełomowa technologia, umożliwiająca transmisję sygnału wysokiej rozdzielczości (megapikselowego) w domenie analogowej.
  O dużym sukcesie [HD-CVI, HD-TVI, AHD] zadecydowało medium transmisji danych – wykorzystuje ona dokładnie te same kable co klasyczna technologia analogowa. Dzięki czemu podmiana starego systemu, na system wyższej rozdzielczości, nie wiąże się z koniecznością wymiany kabli.
  Systemy [HD-CVI, HD-TVI, AHD] cechują się również bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny, przez co stają się coraz powszechniejsze.


  MONITORING IP

  Jedyny system CCTV, który do transmisji danych wykorzystuje protokół internetowy. Każdy element tego systemu jest, można powiedzieć, miniaturowym komputerem z kartą sieciową. Monitoring IP z reguły cechuje się najlepszą jakością obrazu i najwyższą funkcjonalnością. Nie jest one jednak doskonały – może prowadzać opóźnienia i być podatny na spadki przepustowości łącza internetowego.

  Zakładamy systemy monitoringu zarówno w domach jak i poza nimi, w firmach jak i na placach budowy.