Systemy Alarmowe

Zajmujemy się kompleksowym montażem i modernizacją systemów
alarmowych wiodących producentów tj: Satel, Paradox, Jablotron, DSC, Risco, Ropam.

Nasze usługi świadczymy zarówno dla osób prywatnych jak i firm Instalowane przez nas systemy alarmowe charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz skutecznością działania, dodatkowo nasze instalacje alarmowe cechują się łatwością obsługi oraz eleganckim wzornictwem.

Systemy alarmowe przewodowe i bezprzewodowe

Wykorzystywane dziś systemy alarmowe to urządzenia wysokiej jakości, zapewniające ochronę na najwyższym poziomie. Montaż systemów alarmowych, w skład których wchodzą m.in. czujniki podczerwieni, czujniki magnetyczne, dymu, gazu, zalania, a także syreny alarmowe  poprawiają bezpieczeństwo zarówno w domu jak i w firmie. W sytuacji zagrożenia alarm zostaje włączony, a powiadomienie trafia do stacji monitorowania. Właściciel nieruchomości zostaje o tym natychmiast poinformowany.

Posiadamy wyszkolonych, certyfikowanych i doświadczonych monterów z zakresu systemów alarmowych. Chcąc dbać o Państwa bezpieczeństwo, wykorzystujemy wyłącznie urządzenia pochodzące od najlepszych producentów, minimalizując w ten sposób możliwość pojawiania się jakichkolwiek usterek.


Obiekty w których chcemy zamontowac system alarmowy, dzielimy na:

 • Małe np. garaż, butik, domek letniskowy itp
 • Średnie takie jak dom , mieszkanie, sklep czy mała firma
 • Duże. czyli wszystkie obiekty i miesca wykorzystujące więcej niz 60 czujęk
 • Alarmy montujemy w wersji kablowej jak i bezprzewodowej czy hybrydowej.

 • Alarmy przewodowe najlepiej kłaśc przed wykonaniem tynków czy podczas remontów generalnych są one najbardziej odporne na zakłucenia i awarie
 • Alarmy bezprzewodowe są najlepszym rozwiązaniem dla osób które mają juz wykończone pomieszczenia i niechcę robić remontów są one jednak troche droższe od systemów kablowych ale niewymagają kucia scian i kładzenia okablowania
 • Alarmy hybrydowe To połączenie alarmów kablowych i bezprzewodowych, stosuje się je kiedy w niektorych pomieszczeniach mozna dociągnąć kable do czujek a niektóre czujki chce się mieć bezprzewodowe np kontaktrony na oknach drzwiach itp.

 • W obecnych czasach manipulatory systemu alarmowego można mieć w wersji przyciskowej a także w wersji niedużego ekranu podobnego do tabletu. Manipulator wcale nie musi oznaczać topornego wyglądu.

  Przy wyborze sensorów również warto przemyśleć ile pomieszczeń i w jaki sposób chcemy je chronić. Najprostsze rozwiązania to czujki ruchu PIR , ale w najbardziej newralgicznych miejscach warto zainstalować dokładniejsze czujki dualne, a w oknach i drzwiach czujki magnetyczne, które poinformują, gdy nieproszony gość spróbuje dostać się do domu. Warto też dla zwiększenia bezpieczeństwa montować czujki czadu, przeciw pożarowe czujki zalania czy czujki wykrywające gaz usypiający używany przez złodzieji przy włamaniach na tzw spiocha.

  Bardziej zaawansowane alarmy możesz też obsługiwać przez internet jak i podłączać je do systemów automatyki budynkowej co pozwoli sterować zabezpieczeniami naszego domu właściwie z dowolnego miejsca na świecie.